Moje články

Naše vnútorné Feng Shui

Naše vnútorné Feng Shui je o toku energie CHI, energie tela mysle a ducha. Naša osobná CHI ovplyvňuje, ako sa prejavujeme v každej situácií. Koľko toho viete o svojom vnútornom Feng Shui?

Čítať ďalej

Feng Shui spálňa

Naša spálňa je jedna z najdôležitejších miestností v dome alebo byte. Trávime tu veľa času, za účelom oddychu a načerpania novej energie, preto je dôležité aby nám táto miestnosť poskytla čo najlepšiu energiu.

Čítať ďalej

Pritiahnite si financie a bohatstvo

Vedeli ste, že Feng Shui vám môže pomôcť prilákať peniaze a hojnosť do života? Feng Shui vytvára prostredie vedúce k prilákaniu financií vedome umiestnením predmetov správnym spôsobom.

Čítať ďalej

Čistenie priestoru

Čistenie môže mnoho ľudí trochu zastrašiť. Môže tiež vyzerať nebezpečne alebo príliš komplikovane, no nie je to nič zložité, ani ťažké a je bezpečné.

Čítať ďalej

Filodendron — rastlina novej energie

Izbové rastliny sú podstatným nástrojom Feng Shui. Čistia vzduch okolo nás a prinášajú novú energiu. Sušené kvety predstavujú stagnujúcu energiu, preto nie je vhodné nahrádzať nimi živé rastliny.

Čítať ďalej

Ako rozmiestniť obrazy vo vašom domove

Rovnako ako váš nábytok aj umelecké diela ako obrazy, môžu zmeniť náladu v miestnosti. Vytvorte si stenu ako v galérií, ktorá bude plná spomienok a nádherných obrázkov. Vystavte na obdiv svoju osobnosť.

Čítať ďalej

Lietajúce hviezdy v roku 2020

Technika lietajúcich hviezd je jednou z najpopulárnejších foriem Feng Shui pri plánovaní budov a zariaďovaní interiérov. Táto technika sa zaoberá kvalitou energie a jej vplyvu na ľudí a udalosti.

Čítať ďalej

Všetky články nájdete na mojom blogu: blog.vietorvoda.sk,
alebo ďalšie zaujímavé príspevky nájdete na mojej Facebookovej stránke: fb.com/vietorvoda.

Referencie

Výborná spolupráca, Evička je zlata, šikovná ochotná pomôcť ďakujem za všetko. Veľká pomoc pre náš domov a rodinu ďakujeme ... Vrelo odporúčam každému kto si chce harmonicky a pozitívnou energiou zariadiť domov.

Eva P.

Evka chcem sa Ti veľmi poďakovať tvojou profesionálnou pracou s feng. Pozitívum sa naozaj prejavilo do par dni....ľudia sa u mňa cítia naozaj ako "doma". Môj byt je rozžiarený. Ďakujem za všetko a hlavne za pozitíva v mojom živote.

Janka T.

Feng Shui mi priniesol do života veľa pozitívnych zmien, hlavne čo sa týka lásky, zdravia a peňazí. Čo ma najviac prekvapuje je to, že zmeny prišli už do týždňa. Stále tomu nemôžem uveriť. Je to neuveriteľné. Som veľmi šťastný človek. Už mi naozaj nechýba nič. Ďakujem a prajem pekný deň.

Lucia B.

Evka je veľmi šikovná, ochotná s profesionálnym prístupom. Super.

Ivana N.